Här kan du önska din favoritsång

Vi är många i kyrkan som gärna delar sång och musik! Vilken är din önskesång? Kanske blir det just din favoritsång eller psalm som spelas in och läggs upp på YouTube och Facebook av duktiga musiker och sångare i pastoratet? Just nu har vi jultema på önskningarna men du kan önska vilken sång du vill så kommer den kanske på nyåret.

En önskesång per formulär. Har du flera favoriter? Fyll i formuläret igen när du skickat in den här önskningen!

Vi hanterar dina personuppgifter i enlighet med dataskyddsförordningen GDPR. Beroende på syfte administrerar vi uppgifterna utifrån rådande informationssäkerhetsåtgärder. Du har enligt dataskyddsförordningen rätt att få ett utdrag av dina personuppgifter samt information om hur vi behandlar dem, under förutsättning att din identitet kan bevisas.