Foto: Gustaf Hellsing /Ikon

LIVE i MAJ

Under maj kommer alla digitala söndagsgudstjänster direktsändas live på Youtube Svenska kyrkan norra Öland och du kan alltid se dem i efterhand också när du du vill.

Här hittar du alla digitala gudstjänster:

Klicka på bilden för att komma till Youtube
PLANERA se gudstjänsten när det passar dig bäst TÄND ETT LJUS det sätter stämningen  och kan ge mer fokus och lugn PSALMBOK av upphovsrättsliga skäl kan vi inte texta psalmerna så därför  behöver du en psalmbok om du vill sjunga med i psalmerna  KOMMENTERA vi vill gärna höra din tankar och funderingar.  Skriv gärna i kommentarsfältet. REFLEKTERA ta dig tid att tänka efter och landa i dagens tema KYRKKAFFE? Drick en kopp kyrkkaffe, om du har lust  till det och känn att du är en del av ett stort sammanhang,  mycket större än vad du kanske kan känna just nu!