Meny

Vaktmästare

Peter  Andersson

Peter Andersson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Peter Andersson

peter.andersson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Ekerö

Sofie Carlson

Sofie Carlson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Sofie Carlson

sofie.carlson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Monika  Engelhardt

Monika Engelhardt

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Monika Engelhardt

monika.engelhardt@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Thomas  Erlandsson

Thomas Erlandsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Thomas Erlandsson

thomas.erlandsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Lovö

Rizgar Karim

Rizgar Karim

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Rizgar Karim

rizgar.karim@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Ekebyhovskyrkan

Alva Ledung

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Alva Ledung

alva.ledung@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Erika  Nilsson

Erika Nilsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Erika Nilsson

erika.k.nilsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö