Other languages with Google Translate

Use Google to automatically translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Prata med oss

Kontakt

EKERÖ PASTORAT Besöksadress: Björkuddsv 2, 17834 EKERÖ Postadress: BOX 116, 17822 EKERÖ Telefon: +46(8)56038700 E-post till EKERÖ PASTORAT

Jourhavande präst

Kyrkan kan hjälpa dig. Akut samtals- och krisstöd.

Vaktmästare

Peter  Andersson

Peter Andersson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Direkt: 08-560 387 53

Växel: 08-560 387 00

Mer om Peter Andersson

peter.andersson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Ekerö

Monika  Engelhardt

Monika Engelhardt

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Direkt: 08 - 560 387 52

Växel: 08-560 387 00

Mer om Monika Engelhardt

monika.engelhardt@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Karolina Enochsson

Karolina Enochsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Direkt: 08-560 387 03

Växel: 08-560 387 00

Mer om Karolina Enochsson

karolina.enochsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Drottningholms slottskyrka

Thomas  Erlandsson

Thomas Erlandsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Direkt: 08-560 387 08

Växel: 08-560 387 00

Mer om Thomas Erlandsson

thomas.erlandsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Lovö

Rizgar Karim

Rizgar Karim

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Direkt: 08 - 560 387 19

Växel: 08-560 387 00

Mer om Rizgar Karim

rizgar.karim@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Ekebyhovskyrkan

Erika  Nilsson

Erika Nilsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Direkt: 08-560 387 21

Mer om Erika Nilsson

erika.k.nilsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö