Other languages with Google Translate

Use Google to automatically translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Prata med oss

Kontakt

EKERÖ PASTORAT Besöksadress: Björkuddsv 2, 17834 EKERÖ Postadress: BOX 116, 17822 EKERÖ Telefon:+46(8)56038700 E-post till EKERÖ PASTORAT

Jourhavande präst

Kyrkan kan hjälpa dig. Akut samtals- och krisstöd.

All personal

Emely Ahlsén

Emely Ahlsén

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Emely Ahlsén

emely.ahlsen@svenskakyrkan.se #Kanslist Kyrkogårdsexpeditionen

Peter  Andersson

Peter Andersson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Peter Andersson

peter.andersson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Ekerö

Leif Asp

Leif Asp

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Leif Asp

leif.asp@svenskakyrkan.se

Kerstin Baldwin Sterner

Kerstin Baldwin Sterner

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Kerstin Baldwin Sterner

kerstin.b.sterner@svenskakyrkan.se

Dan Bekking

Dan Bekking

Ekerö pastorat

Präster

Mer om Dan Bekking

dan.bekking@svenskakyrkan.se

Magnus  Ehntorp

Magnus Ehntorp

Ekerö pastorat

Bitr. kyrkoherde, Präst

Mer om Magnus Ehntorp

magnus.ehntorp@svenskakyrkan.se #biträdande kyrkoherde

Monika  Engelhardt

Monika Engelhardt

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Monika Engelhardt

monika.engelhardt@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Karolina Enochsson

Karolina Enochsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Karolina Enochsson

karolina.enochsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Drottningholms slottskyrka

Susanna Enström

Susanna Enström

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Susanna Enström

susanna.enstrom@svenskakyrkan.se #Kanslisamordnare/HR

Thomas  Erlandsson

Thomas Erlandsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Thomas Erlandsson

thomas.erlandsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Lovö

Tjalle Forselius

Tjalle Forselius

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Tjalle Forselius

tjalle.forselius@svenskakyrkan.se #Fastighetsskötare

Jenny Granlund

Jenny Granlund

Ekerö pastorat

Församlingsassistent

Mer om Jenny Granlund

jenny.granlund@svenskakyrkan.se #Ungdom

Sirkku Granlund

Ekerö pastorat

Husmor

Mer om Sirkku Granlund

sirkku.granlund@svenskakyrkan.se #Husmor

Karin Gustafsson

Karin Gustafsson

Ekerö pastorat

Flyktingsamordnare och vänfamilj- och bosättningskoordinator

Mer om Karin Gustafsson

karin.gustafsson2@svenskakyrkan.se #flyktingsamordnare samt vänfamilj- och bosättningskoordinator

Helena  Hansson

Helena Hansson

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Helena Hansson

helena.e.hansson@svenskakyrkan.se

Catrin Jacobsén

Catrin Jacobsén

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Catrin Jacobsén

catrin.jacobsen@svenskakyrkan.se #Kanslist

Mie Johansson

Mie Johansson

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Mie Johansson

mie.johansson@svenskakyrkan.se #Musikpedagog, föräldra-/barngrupper

Ann-Sofie Kamkar

Ekerö pastorat

Präster

Mer om Ann-Sofie Kamkar

ann-sofie.kamkar@svenskakyrkan.se

Rizgar Karim

Rizgar Karim

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Rizgar Karim

rizgar.karim@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Ekebyhovskyrkan

Alexander Klimentov-Löfstrand

Alexander Klimentov-Löfstrand

Ekerö pastorat

vikarierande musiker

Mer om Alexander Klimentov-Löfstrand

alexander.klimentov.lofstrand@svenskakyrkan.se #vikarierande musiker

Natalia Araya

Natalia Araya

Ekerö pastorat

Präst

Mer om Natalia Araya

#Präst FÖRÄLDRALEDIG till och med 31 oktober 2019