Meny

All personal

Emely Ahlsén

Emely Ahlsén

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Emely Ahlsén

emely.ahlsen@svenskakyrkan.se #Kanslist Kyrkogårdsexpeditionen

Peter  Andersson

Peter Andersson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Peter Andersson

peter.andersson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Ekerö

Leif Asp

Leif Asp

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Leif Asp

leif.asp@svenskakyrkan.se

Kerstin Baldwin Sterner

Kerstin Baldwin Sterner

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Kerstin Baldwin Sterner

kerstin.b.sterner@svenskakyrkan.se

Sofie Carlson

Sofie Carlson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Sofie Carlson

sofie.carlson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Magnus  Ehntorp

Magnus Ehntorp

Ekerö pastorat

Präst, Bitr. kyrkoherde

Mer om Magnus Ehntorp

magnus.ehntorp@svenskakyrkan.se #biträdande kyrkoherde

Camilla Ekeskär

Camilla Ekeskär

Ekerö pastorat

Präst

Mer om Camilla Ekeskär

camilla.ekeskar@svenskakyrkan.se #präst

Josefin Elowson

Josefin Elowson

Ekerö pastorat

Ungdomsassistent, Församlingspedagog

Mer om Josefin Elowson

josefin.elowson@svenskakyrkan.se #ungdom

Monika  Engelhardt

Monika Engelhardt

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Monika Engelhardt

monika.engelhardt@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Susanna Enström

Susanna Enström

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Susanna Enström

susanna.enstrom@svenskakyrkan.se #Kanslisamordnare/HR

Thomas  Erlandsson

Thomas Erlandsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Thomas Erlandsson

thomas.erlandsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Lovö

Tjalle Forselius

Tjalle Forselius

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Tjalle Forselius

tjalle.forselius@svenskakyrkan.se #Fastighetsskötare

Helena  Hansson

Helena Hansson

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Helena Hansson

helena.e.hansson@svenskakyrkan.se

Anke  Hedman

Anke Hedman

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Anke Hedman

anke.hedman@svenskakyrka.se #ekonomiassistent

Catrin Jacobsén

Catrin Jacobsén

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Catrin Jacobsén

catrin.jacobsen@svenskakyrkan.se #Kanslist

Mie Johansson

Mie Johansson

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Mie Johansson

mie.johansson@svenskakyrkan.se #Musikpedagog, föräldra-/barngrupper

Ann-Sofie  Kamkar

Ann-Sofie Kamkar

Ekerö pastorat

Präster

Mer om Ann-Sofie Kamkar

ann-sofie.kamkar@svenskakyrkan.se

Rizgar Karim

Rizgar Karim

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Rizgar Karim

rizgar.karim@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Ekebyhovskyrkan

Alexander Klimentov-Löfstrand

Alexander Klimentov-Löfstrand

Ekerö pastorat

vikarierande musiker

Mer om Alexander Klimentov-Löfstrand

alexander.klimentov.lofstrand@svenskakyrkan.se #vikarierande musiker

Anita  Lahham

Anita Lahham

Ekerö pastorat

Diakoniassistent, Diakon

Mer om Anita Lahham

anita.lahham@svenskakyrkan.se

Karin Gustafsson

Karin Gustafsson

Ekerö pastorat

Integrationssamordnare

Mer om Karin Gustafsson

karin.gustafsson2@svenskakyrkan.se #integrationssamordnare

Annika Åkerlund

Annika Åkerlund

Ekerö pastorat

Diakoniassistent, Diakon

Mer om Annika Åkerlund

annika.s.akerlund@svenskakyrkan.se #diakoniassistent

Natalia Araya

Natalia Araya

Ekerö pastorat

Präst

Mer om Natalia Araya

natalia.araya@svenskakyrkan.se #Präst