Meny

Musiker

Leif Asp

Leif Asp

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Leif Asp

leif.asp@svenskakyrkan.se

Kerstin Baldwin Sterner

Kerstin Baldwin Sterner

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Kerstin Baldwin Sterner

kerstin.b.sterner@svenskakyrkan.se

Helena  Hansson

Helena Hansson

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Helena Hansson

helena.e.hansson@svenskakyrkan.se

Mie Johansson

Mie Johansson

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Mie Johansson

mie.johansson@svenskakyrkan.se #Musikpedagog, föräldra-/barngrupper

Alexander Klimentov-Löfstrand

Alexander Klimentov-Löfstrand

Ekerö pastorat

vikarierande musiker

Mer om Alexander Klimentov-Löfstrand

alexander.klimentov.lofstrand@svenskakyrkan.se #vikarierande musiker

Daniel Stenbaek

Daniel Stenbaek

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Daniel Stenbaek

daniel.stenbaek@svenskakyrkan.se #Körledare Ekerö Gospel

Klara Valkare

Klara Valkare

Ekerö pastorat

Musiker

Mer om Klara Valkare

klara.valkare@svenskakyrkan.se #Körledare Lovö Barnkörer