EKERÖ PASTORAT

Prata med oss

Kontakt

EKERÖ PASTORAT Besöksadress: Björkuddsv 2, 17834 EKERÖ Postadress: BOX 116, 17822 EKERÖ Telefon: +46(8)56038700 E-post till EKERÖ PASTORAT

Jourhavande präst

Kyrkan kan hjälpa dig. Akut samtals- och krisstöd.

Musiker


Leif Asp

Leif Asp

Ekerö pastorat

Musiker

Direkt: 08-560 387 48

Växel: 08-560 387 00

Mer om Leif Asp…

leif.asp@svenskakyrkan.se

Kerstin Baldwin Sterner

Kerstin Baldwin Sterner

Ekerö pastorat

Musiker

Direkt: 08-560 387 36

Växel: 08-560 387 00

Mer om Kerstin Baldwin Sterner…

kerstin.b.sterner@svenskakyrkan.se

Helena  Hansson

Helena Hansson

Ekerö pastorat

Musiker

Direkt: 08-560 387 24

Växel: 08-560 387 00

Mer om Helena Hansson…

helena.e.hansson@svenskakyrkan.se

Mie Johansson

Mie Johansson

Ekerö pastorat

Musiker

Direkt: 08-560 387 33

Växel: 08-560 387 00

Mer om Mie Johansson…

mie.johansson@svenskakyrkan.se #Musikpedagog, föräldra-/barngrupper

Alexander Klimentov-Löfstrand

Alexander Klimentov-Löfstrand

Ekerö pastorat

vikarierande musiker

Direkt: 0736-73 29 95

Växel: 08-560 387 00

Mer om Alexander Klimentov-Löfstrand…

vikarierande musiker

Helena Lidén Moore

Helena Lidén Moore

Ekerö pastorat

vik körledare

Mer om Helena Lidén Moore…

vikarierande körledare för Ekerö Kyrkokör våren 2018

Maria Nordenback Kress

Maria Nordenback Kress

Ekerö pastorat

vik körledare

Direkt: 0708-85 29 93

Växel: 08-560 387 00

Mer om Maria Nordenback Kress…

marianordenbackkress@me.com #vik körledare Adelö-Munsö barnkör

Daniel Stenbaek

Daniel Stenbaek

Ekerö pastorat

Musiker

Direkt: 0707-30 47 55

Mobil: 0707-304755

Växel: 08-560 387 00

Mer om Daniel Stenbaek…

daniel.stenbaek@svenskakyrkan.se #Körledare Ekerö Gospel

Klara Valkare

Klara Valkare

Ekerö pastorat

Musiker

Växel: 08-560 387 00

Mer om Klara Valkare…

klara.valkare@svenskakyrkan.se #Körledare Lovö Barnkörer