Other languages with Google Translate

Use Google to automatically translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Prata med oss

Kontakt

Kontakt med oss på kyrkogården

KYRKOR - VAKTMÄSTARE - FÖRSAMLINGSVÄRDINNA

Kyrkogårds- och fastighetschef
Joakim Lövkvist, 0708 58 70 07
joakim.lovkvist@svenskakyrkan.se

Församlingsvärdinna, Kyrkans gård-Lockörn och Sunnersbergs kyrkskola
Birgitta Ottosson, 0708 20 38 88
birgitta.ottosson@svenskakyrkan.se

Vaktmästare, Gösslunda kyrka och kyrkogård samt Strö kyrkogård
Towa Svensson, 0708-20 38 86
towa.svensson@svenskakyrkan.se

Vaktmästare, Sunnersbergs kyrka och kyrkogård
Jocke Smedman, 0708-20 38 85
joachim.smedman@svenskakyrkan.se

Vaktmästare, Strö kyrka (inre)
Rakel Oscarsson, 0708-20 38 89 
rakel.oscarsson@svenskakyrkan.se

Vaktmästare, Rackeby och Skalunda kyrkor och kyrkogårdar
samt Kyrkans gård-Lockörn (yttre)
Matilda Magnusson, 0708-20 38 84
matilda.magnusson@svenskakyrkan.se

Vaktmästare, Otterstads kyrkogård
Anders Berg, 0708-20 38 83 
anders.berg@svenskakyrkan.se

Vaktmästare, Otterstads kyrka och församlingshem
samt S:ta Marie kapell och kyrkogård
Stina Andreae, 0708-20 38 87
stina.andreae@svenskakyrkan.se