Other languages with Google Translate

Use Google to automatically translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Prata med oss

Kontakt

Nordmarkens pastorat Besöksadress: Storgatan 8, Församlingshemmet, 67231 Årjäng Postadress: Box 106, 67223 Årjäng Telefon:+46(573)13600 E-post till Nordmarkens pastorat

Jourhavande präst

Kyrkan kan hjälpa dig. Akut samtals- och krisstöd.

Konfirmander i Silbodal

Längst bak från vänster: Marielle Göransson, Jonathan Karlsson, Ville Ruus Bakken, Ida Flood, Trisella Barrenechea Andersson, William Jern, Alva Gustafsson. Mitten raden från vänster: Stefan Sköld, Jenny Anshelm, Jakob Axelsson, Malvina Luthander, Clara Nilsson, Andreas Olsson, Sander Grimen, Katharina Granerud, Jaklin Kasto, Torsten Wilhelmsson. Främre raden från vänster: Tobias Renström, Alexander Fredriksson, Engla Anderberg, Frida Olausson, Nicole Andersson, David Andreasson Thell, Maja Karlsson, Josefine Einarsson Ivarsson. Bild: Ateljé 13