Meny

Kyrkorådet

Här kan du läsa de senaste protokollen

Kyrkorådet i Holmsunds församling består av:

Ledamöter: Lena Näslund (ordf.), Roland Wiklund, (vice ordf.) Kristina Jonsson (2a vice ordf.), Sven Ekesrydh, Mari Löfgren, Denny Westerlund, Margareta Ekesrydh, Else Mari Jarl

Ersättare: Ralph Höber, Göran Burman, Kristina Dagman, Birgitta Edberg, Kristina Dagman, Bernt Lundström, Ingela Nygren, Lennart Andersson och Anna Ramnemark Sjöström .

vårens sammanträdestider:

2020-02-27 09.00 AU Biblioteket Prästgården 
2020-03-17 18.30 Kyrkoråd Hållplatsen
2020-04-09 09.00 AU via videolänk
2020-04-28 18.30 Kyrkoråd Hållplatsen

2020-05-26 18.30  Fullmäktige Församlingssalen Holmsund
2020-05-28 09.00 AU Biblioteket Prästgården
2020-06-09 18.30 Kyrkoråd Hållplatsen