Nu är det dags att anmäla sig till Sommarkollo!

Nyhet Publicerad Ändrad

Sommarkollo 2022 Går du i sjätte klass och vill åka på kollo i sommar? Den 15-18 augusti 2022 är det Sommarkollo på Kastlösa, Öland. Har du inte fått någon inbjudan? Hör av dig till asa.modig@svenskakyrkan.se så skickar vi en. Och du.... Det är tårta varje dag och Kollo är Gratis! Välkommen!

Genom att anmäla ert barn till Kollo i Nybro pastorat godkänner ni att vi använder uppgifterna i vårt register enligt GDPR (General Data Protection Regulation) samt delar uppgifterna med Sensus studieförbund för att få verksamhetsstöd. Om barnet slutar i vår verksamhet raderas personuppgifterna permanent. Läs mer om GDPR på www.svenskakyrkan.se/nybro samt om GDPR i Sensus: https://senus.se/om-sensus/viskyddar-dina-personuppgifter/dataskydd-i-svenskakyrkan/