Avtalsböckerna är på väg!

Nyhet Publicerad

Under denna vecka levereras de nya avtalsböckerna. Kostnadsfria och beställda extra exemplar skickas i separata försändelser och kan komma att levereras olika dagar.

De nya avtalsböckerna har nu börjat levereras. Samma antal kostnadsfria exemplar som tidigare skickas till den officiella leveransadressen för varje medlemsorganisation. Om ni har beställt extra böcker, levereras de som separat försändelse till den adress som angivits på beställningen.

Böckerna levereras med Postnord eller med bud vid stora beställningar. Det kan därför hända att extra beställda böcker levereras en annan dag.

Leveranserna kommer att ske under vecka 47 eller senast i början på vecka 48. Om ni inte har fått era böcker på onsdag 29/11, kontakta anneli.albertsson@skao.se

Kom ihåg att slänga gamla avtalsböcker, så att ni inte av misstag använder dem.

Observera att detta är en nyhetsartikel, vilket betyder att den inte uppdateras. Datumet då nyheten publicerades ser du högst upp på sidan. Håll dig uppdaterad om de senaste nyheterna genom att prenumerera på e-postnyhetsbrevet Observera