Other languages with Google Translate

Use Google to automatically translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Prata med oss

Kontakt

Svenska kyrkan Ängelholm Besöksadress: Södra Kyrkogatan 3, 26237 ÄNGELHOLM Postadress: Box 1079, 26221 ÄNGELHOLM Telefon:+46(431)437500 E-post till Svenska kyrkan Ängelholm

Jourhavande präst

Kyrkan kan hjälpa dig. Akut samtals- och krisstöd.

Kontaktuppgifter förtroendevalda

Bengt Bengtson
bengt.bengtson@tele2.se
0705-36 08 83

Kerstin Braun
0431-179 19/0730-87 84 86 

Else Ekblom
else.ekblom@gmail.com
0431-106 95

Kerstin Engle
kerstin@engle.se
0702-85 83 76

Ingrid Fagerström Andersson
0431-253 52

Carl-Gustaf Gudmundsson
carlgustaf@engelholmsglass.se
0431-156 01

Monika Hansson
monika.hansson@ektv.nu

Per Hansson
per.hansson@ektv.nu
0431- 127 40/0708-12 74 06

Fredrik Hellberg
hebbeihoeja@hotmail.com
0736-81 79 75 

Hans Jardbring
0431-835 34

Anna Johansson
anna.johansson@lrfkonsult.se
0431-128 89

Gösta Johansson
0706-68 24 45

Susanne Jönsson
susjon@hotmail.com
0431-271 01

Tommy Jönsson
tommy_joensson@hotmail.com
0431-271 01

Birgitta Karlsson
birgitta.karlsson@ektv.nu

Ingmar Karlsson
ingmar.karlsson@ektv.nu
0431-191 29

Rolf Kronbeck
kronbeck.rolf@telia.com
0431-162 40 / 0730-41 70 22

Bo Lager
bo.lager@moderat.se
0431-134 68

Lars Linde
0431- 141 18

Anna Nilsson
annamarie.nilsson@tele2.se

Fredrik Nilsson
fnn@home.se
0431- 152 04

Viviann Nilsson
viviann.nilsson@moderat.se
0431-259 76

Lotta Ohlin
stefan.ohlin@lindab.se
0706-84 12 65 

Birgit Persson
birgor@tele2.se
0431-183 77 

Sven Persson
sven.g.persson@gmail.com

Eric Sahlvall
eric@sahlvall.se
0705-75 16 51

Elisabeth Kullenberg
elisabeth.kullenberg@telia.com
0709-40 11 79

Erik Skoog
erik.skoog@bahnhof.se
0431-106 80

Ingela Sylvander
i.sylvander@telia.com
0703-17 95 56

Lars-Olle Tuvesson
lars.tuvesson@gmail.com
0431- 162 93 / 0738- 48 11 29

Björn Vallin
bjorn.vallin@ektv.nu
0705-78 69 94

Birgit Wulff
birgit.i.wulff@gmail.com