Other languages with Google Translate

Use Google to automatically translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Prata med oss

Undrar du över något?

Hör av dig!

Vargön - Västra Tunhem - Vänersnäs

Präst: Elisabeth Tengler tel: 0727-326 028
E-post: elisabeth.tengler@svenskakyrkan.se

Präst: Sven Bild tel: 070-522 14 10
E-post: sven.bild@svenskakyrkan.se

Församlingsassistent: Rasmus Lindén tel: 076-265 30 60
E-post: rasmus.linden2@svenskakyrkan.se

Gärdhem - Halvorstorp - Velanda

Präst: Petra Waller tel: 0706-08 85 67
E-post: petra.waller@svenskakyrkan.se

Församlingsassistent: Niklas Johansson tel: 072-516 45 00
E-post: niklas.j.johansson@svenskakyrkan.se

Åsaka-Björke

Präst Johannes Olenius tel: 070-241 20 22
E-post: johannes.olenius@svenskakyrkan.se

Församlingspedagog: Camilla Svensson tel: 070-325 78 76
E-post: camilla.svensson@svenskakyrkan.se