Other languages with Google Translate

Use Google to automatically translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Prata med oss

Konfirmandteam | kontakta oss

Det är vi som kommer att ses under din tid som konfirmand i Torslanda-Björlanda församling

Är det något du undrar över? Tveka inte att höra av dig till någon av oss eller till konfirmandsamordnare Dan Tideström.

Kontakta oss:

_____________________________
Dan Tideström, pedagog
Direktnr: 031 - 731 90 11
dan.tidestrom@svenskakyrkan.se 

PG Hanner
, präst
Direktnr: 031 - 731 91 05
pergustav.hanner@svenskakyrkan.se

Ingvild Fallegård, präst
Direktnr: 031 - 731 90 10
ingvild.fallegard@svenskakyrkan.se

Frida Ohlsson Brännström, pedagog
Direktnr: 031 - 731 90 04
frida.ohlsson-brannstrom@svenskakyrkan.se

Philip MacInnes, pedagog
Direktnr: 031 - 731 90 34
philip.macinnes@svenskakyrkan.se

Per Stjernkvist, pedagog
Direktnr: 031 - 731 90 16
per.stjernkvist@svenskakyrkan.se

Sara Waldenfors, präst
Direktnr: 031 - 731 90 28
sara.waldenfors@svenskakyrkan.se

Anders Wendel, präst
Direktnr: 031 - 731 91 08
anders.wendel@svenskakyrkan.se

Agneta Brile, pedagog
Direktnr: 031-731 90 24
agneta.brile@svenskakyrkan.se

Staffan Birgersson, präst
Direktnr: 031-731 90 31
staffan.birgersson@svenskakyrkan.se

Christopher Hagwall, präst
031-731 91 02
christopher.hagwall@svenskakyrkan.se