Other languages with Google Translate

Use Google to automatically translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Prata med oss

Kontakt

Svenska kyrkan Solna Besöksadress: Kyrkans hus, Skytteholmsvägen 14, 17144 SOLNA Postadress: Box 1006, 17121 SOLNA Telefon:+46(8)54664600 E-post till Svenska kyrkan Solna

Jourhavande präst

Kyrkan kan hjälpa dig. Akut samtals- och krisstöd.

Anmälan till konfirmation

Nu kan du anmäla dig till grupper för året 2018-2019

Nu är våra läger och grupper i princip fulla, men vi ser att vi fortfarande har många som hör av sig och är intresserade av att konfirmeras. Vi är mycket glada över att vi är så populära och jobbar på att hitta lösningar för att alla som vill konfirmeras i Solna församling ska få göra det. Är du en av alla som är intresserad kan du göra en intresseanmälan här, så kontaktar vi dig efterhand och berättar vilka möjligheter som finns! 

Lämna din intresseanmälan genom att fylla i detta formulär.