En bild på ett kalendarium

Vårt kalendarium i din brevlåda

Någon gång under hösten kommer vi att smygstarta utgivningen av "Månadsbladet". Via månadsbladet får du information om Svenska kyrkans verksamhet i HELA Sollefteå. Det vill säga kalendern, den närmaste månaden, för alla 12 församlingar inom blivande Sollefteå pastorat. Så här gör du för att bli prenumerant!

Månadsbladet via e-post eller vanligt brev

Fundera på om du vill få bladet via e-post, som en pdf-fil, eller om du hellre vill att det ska komma med brevbäraren. När du bestämt dig kontaktar du Kristina Hellberg, kontaktuppgifter hittar du längre ner på den här sidan. Alternativt fyller du i formuläret här nedan:

Vänd dig till mig om du vill bli prenumerant

Kristina  Hellberg

Kristina Hellberg

Församlingspedagog, Informatör