Meny

Kontakt kyrkogårdsförvaltningen

Henrik  Mattsson

Henrik Mattsson

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Henrik Mattsson

henrik.mattsson@svenskakyrkan.se #Kyrkogårds- och fastighetschef

Emely Ahlsén

Emely Ahlsén

Ekerö pastorat

Administration

Mer om Emely Ahlsén

emely.ahlsen@svenskakyrkan.se #Kanslist Kyrkogårdsexpeditionen

Sofie Carlson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Sofie Carlson

sofie.carlson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Monika  Engelhardt

Monika Engelhardt

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Monika Engelhardt

monika.engelhardt@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Thomas  Erlandsson

Thomas Erlandsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Thomas Erlandsson

thomas.erlandsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Lovö

Alva Ledung

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Alva Ledung

alva.ledung@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö

Erika  Nilsson

Erika Nilsson

Ekerö pastorat

Vaktmästeri

Mer om Erika Nilsson

erika.k.nilsson@svenskakyrkan.se #Kyrkvaktmästare Adelsö-Munsö & Ekerö