Rusning till de partsgemensamma informationsträffarna om Svenska kyrkans avtal 23

Nyhet Publicerad

Fler informationstillfällen kommer att erbjudas - mer information kommer inom kort

De partsgemensamma informationsträffarna om Svenska kyrkans avtal 23 har rönt ett mycket stort intresse och de två första digitala träffarna är redan fullbokade. Vi undersöker nu hur vi på bästa sätt kan erbjuda ytterligare informationstillfällen. 

Anmäl dig gärna till någon av träffarna på plats i Lund, Göteborg, Linköping, Stockholm eller Gävle. Där får du också möjlighet att träffa talarna och kollegor från andra församlingar över lunch.

Observera att detta är en nyhetsartikel, vilket betyder att den inte uppdateras. Datumet då nyheten publicerades ser du högst upp på sidan. Håll dig uppdaterad om de senaste nyheterna genom att prenumerera på e-postnyhetsbrevet Observera