Passa på - få platser kvar! Gå nya ledarutvecklingsprogrammet! 

Nyhet Publicerad

"Att leda sig själv och andra" -  ledarskap genom personlig utveckling, för alla chefer och arbetsledare med personalansvar.

För att möta en ökad efterfrågan på ledarskapsprogram för alla chefer och arbetsledare med personal, lanseras nu ett nytt tillskott och komplement till våra uppskattade chefs- och ledarskapsprogram, ”Att leda sig själv och andra” med fokus på den personliga utvecklingen.

”Att leda sig själv och andra” genomförs under 2023 i sammanlagt 12 dagar fördelat på fyra träffar. Datumen är 25-27 januari, 22-24 mars, 24-26 maj och 6-8 september. Endast ett fåtal platser kvar - boka din plats redan idag!

Läs mer här och anmäl dig här!

Observera att detta är en nyhetsartikel, vilket betyder att den inte uppdateras. Datumet då nyheten publicerades ser du högst upp på sidan. Håll dig uppdaterad om de senaste nyheterna genom att prenumerera på e-postnyhetsbrevet Observera