Havsvågor
Foto: Shutterstock

NYHET! Ledarskapsdag 23 november – för dig som genomfört något av Skao:s ledarskapsprogram. Save the date!

Nyhet Publicerad Ändrad

I höst introducerar Skao Ledarskapsdagen, i år på temat förändringsledning. Ett erbjudande om påfyllnad i frågor som rör ledarskap för dig som genomfört någon av våra ledarskapsprogram. En heldag i centrala Stockholm, fylld av intressanta seminarier och work shops. 

Vårt mål är att du efter denna dag har fått påfyllnad, har utvecklats och inspirerats i din roll att som ledare ta dig an nuvarande och framtida förändringar. 

Läs mer om Ledarskapsdagen!

Observera att detta är en nyhetsartikel, vilket betyder att den inte uppdateras. Datumet då nyheten publicerades ser du högst upp på sidan. Håll dig uppdaterad om de senaste nyheterna genom att prenumerera på e-postnyhetsbrevet Observera