5-6 maj nytt datum för Arbetsmiljökonferensen – save the date!

Nyhet Publicerad

Nytt datum för vårens arbetsmiljökonferens är som sagt 5-6 maj 2022. Två intensiva halvdagar och en kväll fyllda av inspirerande föredrag, seminarier och workshops som ger dig inspiration, verktyg och insikter att tillämpa i din vardag. 

Tema: Förändring och arbetsmiljö

Plats: Scandic Infra city, Bredden Upplands Väsby  

Programmet vänder sig till  er arbetsgivarföreträdare (kyrkoråd, HR-personal och chefer) och till er som är skyddsombud.  

Tid: från lunch till lunch 5-6 maj. Vi föreslår att du beräknar din resa så att du ankommer Stockholm C senast kl. 11 dag ett och bokar återresa från kl. 14.00 dag två.  

Anmälan öppnar inom kort.

Varmt välkommen!  

Birgitta Ödmark, vd

Observera att detta är en nyhetsartikel, vilket betyder att den inte uppdateras. Datumet då nyheten publicerades ser du högst upp på sidan. Håll dig uppdaterad om de senaste nyheterna genom att prenumerera på e-postnyhetsbrevet Observera